Rusza sprzedaż mieszkań w apartamentowcu Topiel N° 18


2018.06.25
Autor: Urbanity.pl
Marvipol Development rusza ze sprzedażą apartamentów, które powstaną w ramach warszawskiej inwestycji na Powiślu - Topiel N° 18. Budowa apartamentowca już się rozpoczęła, a jej zakończenie planowane jest na koniec przyszłego roku.

Trwa budowa inwestycji z segmentu luxury przy skrzyżowaniu ulic Topiel z Leszczyńską na warszawskim Powiślu. W czerwcu br., firma Marvipol rozpoczęła budowę apartamentowca, w którym powstaną 44 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 4 900 metrów kwadratowych.

Topiel N° 18 to 9-kondygnacyjny budynek mieszkalny, projekt którego przygotowała pracownia architektoniczna WWAA. Inwestycję wyróżniają frezy betonu architektonicznego, tworzące pionowe wzory oraz charakterystyczne zaokrąglenia w obrębie klatek schodowych, metalowych balustrad oraz okien. Do budowy obiektu wykorzystane zostaną takie materiały jak jasne i ciemne terazzo czy złota blacha.

Na parterze apartamentowca przy wejściu, czekał będzie na nas portier, a do dyspozycji mieszkańców będzie także salonik, sala fitness, a na tyłach budynku zaprojektowany został prywatny ogród. Na ostatnich kondygnacjach Topiel N° 18 powstaną tarasy z widokiem m.in. na Wisłę czy Stare Miasto.

Realizacja inwestycji przy ulicy Topiel 18 rozpoczęła się w czerwcu br., a mieszkania będą przekazywane nowym właścicielom w IV kwartale 2019 roku. Marvipol Development ruszył już także ze sprzedażą lokali.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.