Rotunda Dynasy - luksusowy projekt premium od Marvipol na Powiślu

2021.01.12

Marvipol rozpoczął sprzedaż mieszkań, które powstaną na murach historycznego budynku, którego początek datuje się na 1896 rok.

Na warszawskim Powiślu zrealizowana zostanie luksusowa inwestycja mieszkaniowa pod nazwą Rotunda Dynasy. Marvipol planuje zrealizować projekt o najwyższym standardzie. Właśnie ruszył ze sprzedażą mieszkań.

Rotunda Dynasy zrealizowana zostanie na murach historycznego budynku, którego początek datuje się na 1896 rok. Bryła budynku w kształcie rotundy zostanie wykończona przestrzennymi płytami ze szlifowanego betonu architektonicznego z efektem rzeźbiarskim.

Inwestycja w miejscu dawnej Panoramy Tatr zaoferuje 23 mieszkania klasy premium. Rotunda Dynasy posiadała będzie wewnętrzny wielokondygnacyjny hol zwieńczony świetlikiem, z otwartą klatką schodową i licznymi punktami widokowymi. Na posadzkach części wspólnych zostanie ułożona marmurowa mozaika, a w atrium zawiśnie designerski żyrandol.

Przyszli mieszkańcy obiektu będą mieli do dyspozycji całodobową recepcję z obsługą concierge. Przy holu głównym znajdzie się foyer z przestrzenią na spotkania biznesowe czy towarzyskie. Pierwsza kondygnacja rotundy posłuży także na miejsce z klimatyzowaną siłownią.

Rotunda Dynasy to łącznie 23 apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 63 do 264 mkw. z możliwością łączenia.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WWAA Marcin Mostafa, która opracowała projekt przy współpracy z Mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Prace budowlane potrwają do III kwartału 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Bemowo i Ursys to syf
  Gość
  2021-01-12 22:32:25
  Ktoś zaebał literówkę w projekcie. Rotunda Dynasty powinno być. Wstyd międzynarodowy.
  To prawie jak napisać New Ork.

 • kris
  Gość
  2021-01-13 09:23:05
  pan aż tak głupi czy tylko udaje?

 • Klient Robyga
  Gość
  2021-01-13 20:48:40
  Nie, jako klient Robyga uważam się za inteligencję warszafskom

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.