Przestrzeń coworkingowa Bee Creative od Grupy Capital Park

2019.06.11

Grupa Capital Park przygotowała swój nowy, autorski koncept coworkingowy Bee Creative, który wprowadziła w warszawskim budynku biurowym Royal Wilanów.

Bee Creative w biurowcu Royal Wilanów to 20 pokoi biurowych, dwie sale konferencyjne oraz wspólna przestrzeń z 22 ergonomicznymi w pełni wyposażonymi stanowiskami do pracy - to wszystko na powierzchni 650 metrów kwadratowych. Przestrzeń skierowana jest do freelancerów, małych firm czy osób pracujących zdanie lub w niepełnym wymiarze godzin.

Grupa Capital Park przejęła strefę coworkingową, która funkcjonowała w biurowcu od lipca 2018 roku i zorganizowała ją według swojego autorskiego pomysłu. Obecnie powierzchnia jest w całości wynajęta, dlatego planowane jest jej powiększenie o kolejne 700 mkw.

Royal Wilanów to nowoczesny biurowiec klasy A+ z częścią handlowo-usługową, który zlokalizowany jest w Wilanowie. Budynek oddany został do użytku w sierpniu 2015 roku i oferuje 29 570 mkw. powierzchni biurowej oraz 7 180 mkw. powierzchni handlowo-usługowo-gastronomicznej. Wśród najemców biurowca znajdują się takie firmy jak: Erbud, General Property, Medicover, Boehringer Ingelheim, Gedeon Richter, Lindt & Sprungli, Artis Wellness Club.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.