Kredyt na budowę biurowca Royal Wilanów

2014.07.02

Kredyt w wysokości 61,1 mln euro, otrzymała spółka Capital Park, od banku PKO BP, na realizację warszawskiego biurowca Royal Wilanów, który powstaje u zbiegu ulic Klimczaka i Przyczółkowej. Budowa obiektu rozpoczęła się w sierpniu 2013 roku.

Na budowie biurowca Royal Wilanów trwa montaż pionowych elementów konstrukcji na poziomie parteru. W 5-kondygnacyjnym budynku do dyspozycji klientów będzie około 29,8 tys. mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowo, w parterze znajdzie się ponad 6,9 tys. mkw. powierzchni użytkowej, na której będą funkcjonowały takie marki jak: Piotr i Paweł, stand-up bar Słony Magdy Gessler, browar i restauracja Bierhalle, winiarnia z restauracją Fine Wine & Spirits, francuska naleśnikarnia Bastylia Champagne Bar & Creperia oraz takie sklepy, jak śródziemnomorskie delikatesy Piccola Italia i Krakowski Kredens.

W 3-kondygnacyjnej podziemnej hali garażowej znajdzie się parking samochodowy na 915 miejsc. Biurowiec ma zostać oddany do użytku w sierpniu 2015 roku.

Za projekt odpowiada pracownia JEMS Architekci. Za komercjalizację części handlowej odpowiada BOIG, zaś biurowej - Colliers International.

Źródło: Eurobuild CEE

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.