LUX MED i Hilti w biurowcu Royal Wilanów

2021.03.18

Dwóch nowych najemców zyskał biurowiec Royal Wilanów w Warszawie. Do budynku wprowadzą się LUX MED oraz Hilti, co sprawi, że poziom komercjalizacji wyniesie 100 proc.

Należący do Grupy Capital Park budynek biurowo-usługowy Royal Wilanów może się już pochwalić pełnym wynajęciem powierzchni biurowej. Do grona najemców w ostatnim czasie dołączyły dwie firmy - LUX MED oraz Hilti.

Wybudowany w 2015 roku biurowiec Royal Wilanów to 36 800 mkw., z czego prawie 25 700 mkw. zajmują biura w standardzie klasy A+. Oferta budynku zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci została uzupełniona o przestrzeń handlowo-usługową na piętrze 1, parterze i poziomie -1. Obiekt oferuje również ponad 900 miejsc parkingowych w trzypoziomowym garażu podziemnym.

W biurowcu na Wilanowie otwarta zostanie kolejna placówka medyczna LUX MED. Aktualnie działa w budynku również przychodnia Medicover i zespół Office Doctor. Kolejnym najemcą, który wprowadzi się do biurowca jest firma oferująca kompleksowe usługi, sprzęt i oprogramowanie dla branży budownictwa na całym świecie - Hilti. Nowa siedziba spółki będzie miała ponad 2 600 mkw. powierzchni.

Royal Wilanów zlokalizowany jest przy ulicy Klimczaka.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.