Prace wykończeniowe na budowie biurowca Royal Wilanów


2015.04.02
Autor: Urbanity.pl
Na sierpień tego roku zaplanowano oddanie do użytku biurowca Royal Wilanów w Warszawie. Obecnie trwają prace wykończeniowe, a w kwietniu gotowa będzie już elewacja budynku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci.

Royal Wilanów to 5-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni najmu wynoszącej 29 787 mkw. Wszystko uzupełnione zostanie prawie 7 tys. mkw. powierzchnią handlowo-usługową. Pod budynkiem znajdzie się 3-kondygnacyjna hala garażowa na 931 stanowisk.

W styczniu tego roku rozpoczęły się prace wykończeniowe na budowie biurowca. Zainstalowane zostały windy i schody ruchome oraz wykończono systemy sanitarne. Inwestor projektu - firma Capital Park - podpisał także umowę z władzami miasta na przebudowę ulicy Klimczaka na odcinku od Przyczółkowej do Sarmackiej.

Wśród najemców części handlowo-usługowej budynku znajdziemy m.in. Nike, delikatesy Piotr i Paweł, browar i restaurację Bierhalle, winiarnię Czas na Wino, Bang & Olufsen, kwiaciarnię Aga Flowers, Piccola Italia, Krakowski Kredens, Pralnię Panda oraz myjnię samochodową.

Z kolei swoje siedziby w Wilanów Royal będą miały firmy Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park. Komercjalizacją części handlowej zajmuje się BOIG, a za część biurową odpowiada Colliers International.

Inne wiadomości o Royal Wilanów, JEMS Architekci, Colliers International Poland, Capital Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.