Prywatne liceum na Wilanowie już gotowe


2017.08.22
Autor: Urbanity.pl
Prywatne liceum przy ulicy Ledóchowskiej - Akademia High School na warszawskim Wilanowie otrzymało pozwolenie na użytkowanie. To kolejna inwestycja kategorii premium stworzona przez firmę Tacit Investment.

Akademia High School w Miasteczku Wilanów to oryginalna inwestycja pod wieloma względami. Obiekt, który otrzymał już pozwolenie na użytkowanie, kwalifikowany jest do międzynarodowego certyfikatu LEED.

Niebawem firma Tacit Investment oficjalnie przekaże liceum operatorowi. Wokół, jak i na zewnątrz budynku trwają jeszcze ostatnie prace porządkowe. Atutem inwestycji będzie eko-dach, czyli ekologiczny ogród na dachu szkoły, w którym będzie można uprawiać zioła, warzywa i owoce.

Nauczyciele nowego liceum to absolwenci Oxfordu, Cambridge, Ivy League oraz najlepszych polskich uczelni. Uczniowie, którzy będą chcieli rozwijać swoje artystyczne talenty, będą mieli do dyspozycji stumetrową pracownię artystyczną, salę muzyczną ze studiem nagrań, studio fotograficzne, audytorium teatralne oraz pracownię multimedialną. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Program nauki kończy się brytyjską maturą A-level.

Za projekt architektoniczny liceum odpowiada biuro projektowe Medusagroup.

Inne wiadomości o Niepubliczne liceum Akademia High School, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Tacit Development Polska JS

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.