Projekt Solec-Ludna-Wilanowska w Warszawie z kamieniem węgielnym

2016.10.17

Na budowie warszawskiej inwestycji mieszkaniowej realizowanej pod nazwą Solec-Ludna-Wilanowska, dobyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Inwestorem jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Torwar, a generalnym wykonawcą firma Budner.

Solec-Ludna-Wilanowska to warszawska inwestycja składająca się z czterech budynków na Powiślu. Łącznie w budynkach znajdą się 82 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 30 do 100 metrów kwadratowych w rozkładach 1, 2, 3 i 4-pokojowych.

W budynku A na trzech kondygnacjach mieściło się będzie 26 mieszkań. W budynku B na pięciu kondygnacjach zaplanowano 42 mieszkania, a w budynku C na czterech kondygnacjach znajdziemy 14 mieszkań. Budynek D pełnił będzie funkcję biurowo-usługową.

Dodatkowo w podziemnej hali garażowej do dyspozycji mieszkańców będzie łącznie 117 miejsc postojowych.

Inwestycja Solec-Ludna-Wilanowska została zaprojektowana przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Termin oddania projektu do użytku zaplanowano na koniec przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Solec-Ludna-Wilanowska, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Fundamental Group, Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Torwar

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.