Budner wybuduje mieszkania na warszawskim Powiślu


2016.02.10
Autor: Urbanity.pl
Przy ul. Solec i Ludnej, na warszawskim Powiślu powstanie zespół budynków mieszkaniowo-usługowych, które zostały zaprojektowane przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Inwestorem jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Torwar.

Przy ulicy Solec w Warszawie powstanie zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz jeden obiekt z przeznaczeniem pod handel i usługi. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Budner S.A., która wybuduje łącznie 82 mieszkania - budynek A: 26 mieszkań na 3 kondygnacjach, budynek B: 42 mieszkania na 5 kondygnacjach, budynek C: 14 mieszkań na 4 kondygnacjach. Powstanie także wspólny garaż, który pomieści w sumie 117 samochodów.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku, a planowany termin oddania budynków do użytku to koniec 2017 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.