Prawie 100-metrowy wieżowiec przy nowej Rotundzie w centrum Warszawy ma zarządcę


2022.08.03
Autor: Iwona Maślak
Nowym zarządcą wieżowca Widok Towers w Warszawie, którego właścicielem jest niemiecki fundusz Commerz Real AG, została firma Savills. Największym najemcą biurowca jest Urząd Miasta St. Warszawy.

Widok Towers to wieżowiec biurowy o wysokości 95-metrów, który wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Biurowiec położony jest w ścisłym centrum Warszawy, na działce przy Alejach Jerozolimskich 44, na wysokości ronda Romana Dmowskiego. Budynek należący do niemieckiego funduszu Commerz Real AG, oferuje łącznie prawie 35 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia.

Zarządcą budynku biurowego została firma Savills. Komercjalizacją biurowca oraz facility management’em zajmuje się deweloper nieruchomości – S+B Gruppe AG.

Największym najemcą Urząd Miasta St. Warszawy, który w 2001 roku wynajął ponad 11 000 mkw. przestrzeni do pracy. Wśród pozostałych firm, które ulokowały swoje biura w Widok Towers są Enel Med, Funk Gruppe, Movatoo, Vortune Equity oraz organizacja promocji handlu Advantage Austria.

Widok Towers powstał w miejscu słynnego Universalu, tuż przy nowej Rotundzie. Oddanie do użytku miało miejsce w 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.