Półmetek budowy biurowca Vector+

2018.04.09

Mija rok od rozpoczęcia budowy nowoczesnego biurowca Vector+, zlokalizowanego na działce przy skrzyżowaniu Aleją Prymasa Tysiąclecia z ulicą Obozową w Warszawie.

Na budowie warszawskiego budynku biurowego Vector+ kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. W lipcu osiągnięty zostanie najwyższy punkt konstrukcyjny. Według harmonogramu, pierwsi pracownicy będą mogli wprowadzić się do biurowca w I kwartale 2019 roku.

Vector+ to budynek na planie litery H, który składa się z dwóch prostopadłościennych brył o wysokości 7 i 15 kondygnacji scalonych łącznikiem. Biurowiec oferuje ponad 14 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Elewację Vectora pokryją szkło oraz aluminium, a na dachu biurowca znajdzie się zielony taras rekreacyjny dla pracowników.

Inwestorem budynku, który może się pochwalić certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good jest Grupa Profbud. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci, natomiast generalnym wykonawcą inwestycji jest Malbud1.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Profbud, Mal-Bud-1

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.