Otwarcie nowoczesnego biurowca Vector+ w Warszawie


2019.10.07
Autor: Urbanity.pl
Zlokalizowany przy ulicy Obozowej na Woli biurowiec Vector+, który należy do firmy Profbud, został oficjalnie otwarty. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci.

Biurowiec Vector+ w Warszawie to dwie charakterystyczne wieże o wysokości 15 i 7 kondygnacji, które spaja łącznik. Elewacja budynku została pokryta strukturalną szklaną ścianą o wysokim współczynniku przepuszczalności energii słonecznej. Na dachu łącznika znajduje się zielony taras, który tworzy świetną przestrzeń do wypoczynku i różnych form aktywności.

Vector+ posiada zainstalowane okna o wysokości całej kondygnacji z możliwością uchylania i połączeniem z wewnętrznym systemem BMS, który inteligentnie zarządza wentylacją, ogrzewaniem i chłodzeniem w biurowcu.

26 września br., odbyło się uroczyste otwarcie warszawskiego biurowca, który zlokalizowany jest przy ulicy Obozowej 57 na Woli. Inwestycja biurowo-usługowa oferuje 13 500 mkw. powierzchni do wynajęcia klasy A. Poziom komercjalizacji wynosi obecnie 85 proc.

Vector+ może pochwalić się certyfikatem BREEAM Interim na poziomie Very Good. Inwestorem jest firma Profbud, a za projekt architektoniczny odpowiada biuro JSK Architekci. Generalnym wykonawcą biurowca była firma Mal-Bud-1.Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Profbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.