Prawie gotowy biurowiec Vector+ w Warszawie

2019.01.24
Autor: Urbanity.pl

Otwarcie nowoczesnego biurowca Vector+, który powstaje na warszawskiej Woli, nastąpi jeszcze w I półroczu br. Inwestorem jest spółka Profbud.

Vector+ to obecnie największy budynek biurowy klasy A, który powstaje w północno-zachodniej części Woli. Nowoczesny biurowiec dostarczy na warszawski rynek biurowy 13 500 mkw. powierzchni najmu w dwóch wieżach o wysokości 15 i 7 kondygnacji.

Budowa obiektu jest obecnie w zaawansowanej fazie. Wykonawca musi jeszcze wykonać prace drogowe wraz z zagospodarowaniem terenów zewnętrznych oraz części wspólnych. Obecnie deweloper przeprowadza również próby instalacji przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa obiektu.

Vector+ powstaje na działce przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej. Na wysokości 7. pietra znajdzie się zielony wspólny taras, na dachu łącznika między dwiema wieżami, tworząc bryłę biurowca.

Dzięki aranżacji przestrzeni na strefy, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można nie tylko wypocząć w części ze stolikami i leżakami, ale także aktywnie spędzić czas – fragment tarasu o wielkości ok. 55 mkw. pokryje tartanowa powierzchnia, na której będzie można ćwiczyć fitness, jogę czy tai chi pod gołym niebem, obserwując wschody słońca, a wieczorami - rozgwieżdżone niebo

Komercjalizacją biurowca zajmuje się firma CBRE.

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, Profbud, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.