Biurowiec Vector+ wpisuje się w trend urban jungle

2018.07.22

Budowa warszawskiego biurowca Vector+ wchodzi w decydującą fazę realizacji. Chociaż pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku w I kwartale 2019 roku, już teraz możemy dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie tej inwestycji.

Pierwszy nowoczesny biurowiec w północno-zachodniej Woli wpisuje się w trend urban jungle. Łącznik o powierzchni ponad 350 mkw. pomiędzy dwiema wieżami tworzącymi bryłę Vectora+ został tak zaprojektowany, aby mógł powstać na nim ogólnodostępny taras dla pracowników. Podzielony on został na wygodne strefy rekreacyjne z mnóstwem zieleni.

Grupa Profbud, jako inwestor biurowca, dostrzegając zachodzące zmiany w przestrzeni pracy, coraz silniej zwraca uwagę na work-life balance. Powstaje przestrzeń do pracy, która ma nie tylko pobudzać kreatywność, ale również umożliwić redukcję stresu. W Vector+ znajdzie się zielony taras z widokiem na panoramę Warszawy. Będzie na nim m.in. strefa ze stolikami, część dedykowana uprawianiu jogi, a także poidełko z warszawską kranówką, czy tablica pokazująca rozkład jazdy pociągów SKM ze stacji Warszawa-Obozowa, która właśnie powstaje koło budynku.

Vector+ powstaje przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej w Warszawie. Biurowiec zaoferuje ponad 14 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej z certyfikatem BREEAM Very Good. Inwestycja dysponowała będzie licznymi udogodnieniami, takimi jak szatnie z prysznicami dla rowerzystów czy stacje do ładowania aut elektrycznych zlokalizowane na podziemnym parkingu.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci, a generalnym wykonawcą jest firma MALBUD1. Otwarcie biurowca zaplanowano na początek 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Profbud, Mal-Bud-1

Komentarze


  • numka
    Gość
    2018-07-27 12:04:58
    Fajnie że teraz się buduje biurowce i osiedla z takimi strefami relaksu, u nas też jest taki kawałek zieleni ale przydało by się to poidełko z warszawską kranówką jednak bo muszę nosić wodę z domu jeśli chce się napić

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.