Docelowa wysokość biurowca Vector+


2018.10.02
Autor: Urbanity.pl
Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od zakończenia budowy biurowca Vector+, który powstaje przy skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie.

Budynek biurowy Vector+. którego inwestorem jest Profbud, osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny, czego efektem było zawieszenie symbolicznej wiechy. Realizacja tej części inwestycji trwała 18 miesięcy.

Nowoczesny biurowiec powstaje przy skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej na Woli. Obecnie rozpoczął się montaż przeszklonej fasady, której łączna powierzchnia wyniesie 3064 mkw. Vector+ oferuje ponad 14 000 mkw. powierzchni biurowo-handlowej z certyfikatem BREEAM Very Good. Pod biurowcem znajduje się parking samochodowy na prawie 200 miejsc oraz stacje do ładowania aut elektrycznych.

Vector+ oferuje także liczne udogodnienia, w tym m.in., szatnie z prysznicami dla rowerzystów czy szeroko rozbudowany system BMS pozwalający zarządzać wszystkimi instalacjami, co pozwoli m.in. kontrolować zużycie energii.

Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada biuro JSK Architekci. Generalny wykonawca to firma MALBUD1. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2019 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.