Vector+ z pozwoleniem na użytkowanie

2019.07.01

U zbiegu ulic Prymasa Tysiąclecia i Obozowej na warszawskiej Woli otwarty został nowoczesny biurowiec Vector+, którego deweloperem jest firma Profbud.

Vector+ to biurowiec składający się z dwóch prostopadłościennych brył o wysokości 7 i 15 kondygnacji. Inwestycja oferuje ponad 13500 m kw. powierzchni biurowych klasy A oraz lokale handlowo-usługowe. Biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM Interim za fazę projektową na poziomie Very Good.

Firma Profbud, jako deweloper projektu, dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie biurowca. Obecnie wewnątrz obiektu trwają prace wykończeniowe i aranżacja części wspólnych z myślą o przyjęciu pierwszych najemców.

Wśród udogodnień czekających na użytkowników Vectra+ jest m.in. przestrzeń handlowo-usługowa, restauracja z częścią zewnętrzną, zielony taras na 7. piętrze łącznika pomiędzy wieżami, a także infrastruktura dla rowerzystów. Biurowiec posiada również trzykondygnacyjny garaż podziemny ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych.

Budowa warszawskiego biurowca na Woli trwała dwa lata. Generalnym wykonawcą była spółka Mal-Bud-1. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JSK Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Profbud, Mal-Bud-1

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.