Ostatnia szansa kupna mieszkania na Osiedlu Mickiewicza

2020.01.08

Do sprzedaży trafił ostatni etap inwestycji mieszkaniowej w Warszawie na styku Żoliborza i Bielan. Osiedle Mickiewicza powstaje przy ulicy Rudzkiej.

Skanska uruchomiła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach czwartego etapu Osiedla Mickiewicza w Warszawie. W ramach ostatniej fazy projektu wybudowane zostaną dwa 7-kondygnacyjne budynki, w których znajdą się 132 mieszkania o metrażach od około 27 do ponad 100 mkw. Każdy lokal posiadał będzie balkon lub loggię.

Warszawskie osiedle będzie certyfikowane w systemie środowiskowym BREEAM. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci.

Aż 60 proc. obszaru osiedla stanowi powierzchnia biologicznie czynna. W przyszłym roku zrealizujemy też park o powierzchni 3,5 tys. mkw., który służyć będzie sąsiedzkiej rekreacji, przy okazji minimalizując natężenie dźwięków docierających z okolicy. Z odpowiednią starannością zaprojektowaliśmy także wewnętrzny ogród z blisko pięćdziesięcioma gatunkami roślin, charakterystycznymi dla tutejszego ekosystemu - powiedziała Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska

Czwarty etap Osiedla Mickiewicza zostanie oddany do użytku w III kwartale 2021 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.