Skanska rusza z realizacją osiedla Holm House w Warszawie


2017.01.12
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskim Mokotowie zrealizowana zostanie inwestycja mieszkaniowa spółki Skanska Residential Development Poland. Projekt pod nazwą Holm House będzie kolejnym w portfolio dewelopera certyfikowanym ekologicznie osiedlem w systemie BREEAM.

Holm House powstanie na działce przy ulicy Abramowskiego na Mokotowie. W pierwszym etapie inwestycji wybudowanych zostanie 147 mieszkań oraz 7 lokali handlowo-usługowych. Prace budowlane rozpocząć się mają w pierwszym kwartale 2017 roku.

Budynki inwestycji będą miały zróżnicowaną wysokość od ośmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych. Powierzchni mieszkań kształtuje się od 32 do 114 metrów kwadratowych. Miejsca parkingowe zaplanowano w 2-kondygnacyjnej podziemnej hali garażowej.

Warszawskie osiedle firmy Skanska wybudowane zostanie według najwyższych skandynawskich standardów jakości, zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Oprócz certyfikatu ekologicznego w systemie BREEAM, Holm House będzie pierwszym w Polsce projektem mieszkaniowym ubiegającym się o odznaczenie "Obiekt bez barier".

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Hermanowicz Rewski Architekci, a generalnym wykonawcą będzie Skanska S.A.

Inne wiadomości o Holm House, Skanska, HRA Architekci, Skanska Residential Development Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.