Rozpoczęły się prace wykończeniowe na osiedlu Holm House

2018.04.25

Nad budynkiem Holm House, który powstaje w centrum warszawskiego Mokotowa, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co oznacza, że inwestycja firmy Skanska osiągnęła swój najwyższy punkt konstrukcyjny.

Holm House jest 9-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym, w którym znajdzie się 147 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 do 114 metrów kwadratowych. Na parterze budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe, a pod obiektem 2-poziomowa podziemna hala garażowa.

Budowa inwestycji realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Holm House osiągnął już stan surowy otwarty i rozpoczęły się prace wykończeniowe. Trwają intensywne prace związane ze stolarką okienną, instalatorskie i tynkarskie.

Osiedle Holm House jest certyfikowana środowiskowo w systemie BREEAM, a także architektonicznie w systemie Obiekt bez Barier. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci, a deweloperem jest Skanska Residential Development Poland. Inwestycja zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Holm House, HRA Architekci, Skanska Residential Development Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.