Kolejne mieszkania na Mokotowie od Skanska

2021.12.01

Skanska uruchomiła sprzedaż i budowę mieszkań z kolejnego etapu osiedla Holm House na warszawskim Mokotowie.

Osiedle Holm House na Mokotowie to wieloetapowa inwestycja firmy Skanksa, zlokalizowana przy ulicy Zdziechowskiego 4, tuż obok ulicy Domaniewskiej.

W najnowszym, czwartym etapie osiedla powstanie budynek o zróżnicowanej bryle od 5 do 7 pięter, w którym znajdzie się 140 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 108 m kw. Lokale będą miały wysokość od ok. 2,7 m do ok. 3 m  i wyposażone zostaną w balkon, loggię lub taras. W parterze budynku znajdą się dwa lokale usługowe.

Przy budynku czwartego etapu osiedla Holm House pojawią się stojaki rowerowe, a w garażu wieszaki dla rowerów. W garażach, oprócz komórek i boksów rowerowych, znajdą się także gniazda elektryczne. Deweloper stworzy ponadto specjalną przestrzeń do odbiorów przesyłek kurierskich.

W ramach inwestycji powstanie wewnętrzny dziedziniec i strefy relaksu. Na budynku pojawią się panele fotowoltaiczne, które będą zasilały części wspólne inwestycji.

Projekt architektoniczny osiedla Holm House powstał w pracowni HRA Architekci. Nad realizacją osiedla czuwa inwestor – spółka mieszkaniowa Skanska wraz z generalnym wykonawcą – Skanska S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.