Osiedle Mickiewicza w Warszawie z certyfikatem jakości BREEAM

2015.10.08

Skanska Residential Development Poland buduje pierwsze w Polsce osiedle, które dysponowało będzie międzynarodowym certyfikatem jakości BREEAM. Przy ulicy Rudzkiej w Warszawie powstaje Osiedle Mickiewicza, które składało się będzie z czterech etapów.

Obecnie na budowie pierwszego etapu osiedla trwają prace związane z realizacją kondygnacji nadziemnych. Ta część inwestycji potrwa do wiosny 2016 roku, a oddanie do użytku pierwszych mieszkań zaplanowano na ostatni kwartał przyszłego roku.

Na pograniczu Żoliborza i Bielan powstaje Osiedle Mickiewicza, które docelowo składało się będzie z czterech etapów. W pierwszej fazie projektu budowany jest 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny ze 105 mieszkaniami o metrażu od 28 do 100 metrów kwadratowych i wysokości około 272 cm. Pierwsze prace przygotowawcze ruszyły w marcu bieżącego roku, a od tego czasu udało się oczyścić teren, zabezpieczyć korzenie drzew, wybudować drogi tymczasowe oraz usunąć kolizję instalacji podziemnych z planowanym obiektem. W czerwcu wbito pierwszą łopatę pod budowę osiedla i rozpoczęto wykonywanie wykopu pod dwukondygnacyjny garaż podziemny.

Stan 0, czyli wykonanie całej konstrukcji podziemnej hali garażowej zaplanowano na koniec października br.

Deweloperem jest Skanska Residential Development Poland, a generalnym wykonawcą spółka Skanska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.