Oddano do użytku apartamentowiec Bobrowiecka 10 w Warszawie


2017.06.19
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się realizacja budynku apartamentowego Bobrowiecka 10, który powstał na warszawskim Dolnym Mokotowie. Deweloper - Spectra Development - otrzymał już pozwolenie na użytkowanie obiektu.

Bobrowiecka 10 to projekt architektoniczny, który powstał na deskach pracowni JEMS Architekci. W budynku znajduje się łącznie 117 apartamentów o podwyższonym standardzie. Mieszkańcy obiektu mogą korzystać również z podziemnego parkingu na 154 stanowiska oraz komórek lokatorskich.

Inwestycja, która jest monitorowana 24 godziny na dobę, posiada także lokale usługowe na parterze. Do tej pory sprzedanych zostało około 70 proc. mieszkań. W ofercie pozostały jeszcze jednopokojowe lokale w metrażach od 30 do 39 mkw., mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 43 mkw. oraz apartamenty do 79 mkw. Można jeszcze kupić również dwupoziomowe mieszkania z widokiem na dwie strony świata o powierzchni do 130 mkw.

Bobrowiecka 10 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka, który oprócz apartamentowca tworzą nowopowstający budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.