Stan surowy zamknięty biurowca Bobrowiecka 8 na Mokotowie

2017.07.03

Biurowiec Bobrowiecka 8 w Warszawie, który swoja premierę będzie miał w III kwartale br., osiągnął właśnie najwyższy element konstrukcji budynku. Inwestorem obiektu jest spółka Spectra Development.

Realizacja warszawskiej inwestycji Bobrowiecka 8 na Dolnym Mokotowie przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Inwestycja, która właśnie osiągnęła stan surowy zamknięty zaoferuje prawie 22 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy A oraz ponad 2 400 mkw. powierzchni usługowej.

Typowa kondygnacja budynku będzie miała około 4 000 mkw. powierzchni. W 6-kondygnacyjnym biurowcu znajdzie się zielona strefa relaksu dla pracowników. Pierwsza, w postaci ogrodu sztuki, zlokalizowana będzie w atrium biurowca. Druga dostępna będzie pomiędzy budynkami Bobrowiecka 8 i Bobrowiecka 10.

Najemcy inwestycji będą mieli do swojej dyspozycji również 2-kondygnacyjny parking podziemny na 501 miejsc postojowych. Biurowiec będzie dysponował również centrum konferencyjnym, klubem fitness oraz restauracją i kawiarnią.

Inwestycja Bobrowiecka 8 realizowana jest zgodnie z najwyższymi standardami budowlanymi w zakresie ekologii i zrównoważonego rozwoju. Świadczy o tym otrzymana już precertyfikacja BREEAM, która zostanie potwierdzona po zakończeniu budowy, co nastąpi już we wrześniu tego roku


- zapowiada Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Projekt architektoniczny biurowca powstał w pracowni JEMS Architekci. Inwestycja Bobrowiecka 8 zostanie oddana do użytku w III kwartale 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.