Dobiega końca komercjalizacja biurowca Bobrowiecka 8

2020.02.10

Podpisanie umowy z firmą Future Electronics Polska sprawiło, że biurowiec Bobrowiecka 8 jest już wynajęty w 94 proc. Deweloperem budynku jest Spectra Development.

Future Electronics Polska to kolejny najemca warszawskiego budynku biurowego, który zlokalizowany jest przy ulicy Bobrowieckiej 8 na Dolnym Mokotowie. Podpisana umowa plasuje wynajęcie nieruchomości na poziomie 94 proc., a deweloper negocjuje już ostatnie umowy z najemcami.

Nowy najemca biurowca Bobrowiecka 8 jest międzynarodowym dystrybutorem elementów elektronicznych, a jej początki sięgają 1968 roku. Future Electronics Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma wprowadzi się 1 kwietnia tego roku do warszawskiego biurowca, gdzie zajmie 291 mkw. na 1. piętrze.

Inwestycja Bobrowiecka 8 to nowoczesny budynek biurowy, który oferuje 25 000 mkw. powierzchni najmu klasy A. Projekt architektoniczny biurowca przygotowała pracownia JEMS Architekci. Budynek powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz systemem modelowania budynku BIM.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.