Bobrowiecka 8 oficjalnie otwarta

2017.12.12

Nowoczesny budynek biurowy Bobrowiecka 8, który wybudowany został na warszawskim Mokotowie, został oficjalnie otwarty. Jest to trzeci biurowiec, który tworzy Kompleks Bobrowiecka.

4 grudnia br. odbyło się oficjalne otwarcie biurowca klasy A - Bobrowiecka 8. Budowa inwestycji, która oferuje prawie 22 000 metrów kwadratowych, trwała 18 miesięcy. W budynku znajdują się również pomieszczenia handlowo-usługowe o powierzchni ponad 2 400 mkw. Inwestycja dysponuje dwupoziomową podziemną halą garażową na 501 stanowisk.

Typowa powierzchnia pietra w biurowcu przy Bobrowieckiej wynosi około 4 000 mkw. Budynek klasy A wyposażony jest w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna.

Bobrowiecka 8 uzyskała pozwolenie na użytkowanie z końcem października. Pierwsi najemcy wprowadzili się już do swoich biur. Spectra Development, jako właściciel budynku, prowadzi zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami. Wśród dotychczasowych najemców są m.in. CEDC International, Engie Services, Nutricia Polska i Żywiec Zdrój z grupy Danone.

Warszawska inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz BIM. Generalnym wykonawcą biurowca była firma Hochtief Polska, a CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bobrowiecka 8, Hochtief Polska, CBRE Property Management Poland, Spectra Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.