Powiększa się grono najemców biurowca Bobrowiecka 8

2017.07.21

Spółka należąca do międzynarodowej Grupy ENGIE wynajęła około 1 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w inwestycji Bobrowiecka 8 w Warszawie. Inwestorem biurowca jest Spectra Development.

Przyszły najemca warszawskiego biurowca to dostawca efektywnych i innowacyjnych rozwiązań, który świadczy usługi w obszarach wykonawstwa i obsługi infrastruktury obiektów budowlanych, odnawialnych źródeł energii, sprzedaży i optymalizacji zakupów i zużycia energii oraz gazu ziemnego.

Biurowiec Bobrowiecka 8 powstaje na Dolnym Mokotowie, pomiędzy ulicą Sobieskiego oraz wchodzącą w skład Wisłostrady ulicą Czerniakowską. Inwestycja dostarczy na warszawski rynek biurowy prawie 22 000 mkw. najmu i ponad 2 400 mkw. powierzchni usługowej.

6-kondygnacyjny budynek oferujący biura w standardzie klasy A, posiadał będzie 2-poziomową halę garażową. Typowa powierzchnia biura na jednym piętrze to około 4 000 mkw. W biurowcu przewidziano również centrum konferencyjne, kawiarnię i restaurację oraz klub fitness.

Biurowiec przy Bobrowieckiej od 2016 r. precertyfikację BREEAM, a pełna certyfikacja BREEAM zostanie potwierdzona po zakończeniu budowy biurowca, co nastąpi już jesienią 2017 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Hochtief Polska S.A., a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci Sp. z o.o. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca jest CBRE.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Bobrowiecka 8, Hochtief Polska, JEMS Architekci, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.