Dobiega końca budowa inwestycji przy Bobrowieckiej 10 w Warszawie

2016.11.18

Inwestycja mieszkaniowa Bobrowicka 10, która powstaje na Dolnym Mokotowie w Warszawie, osiągnęła stan surowy zamknięty. Deweloper projektu poinformował jednocześnie, że sprzedanych zostało już ponad 50 proc. mieszkań.

Borowiecka 10 to kompleks mieszkaniowy, w którym łącznie znajdą się 123 mieszkania o metrażach od 28 do 129 metrów kwadratowych. Wśród nich jest pięć dwupoziomowych apartamentów z indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca i własnymi ogródkami.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli dwa wewnętrzne dziedzińce, z czego jeden będzie placem z elementami małej architektury, chodnikami i zielenią. Centralnym elementem drugiego placu zostanie pomnik przyrody Czarna Olsza.

Inwestycja Bobrowiecka 10 będzie monitorowana 24 godziny. Na parterze zaplanowano osiem lokali handlowo-usługowych, a pod obiektem mieściła się będzie hala garażowa na 154 stanowiska oraz komórki lokatorskie.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci. Inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.