Nowy udziałowiec Grupy realizującej projekt ArtNorblin

2019.03.11

Madison International Realty LLC podpisał wstępną umowę nabycia pakietu kontrolnego 65,99% udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners. Obecnie Grupa prowadzi rewitalizację terenu należącego do dawnej fabryki Norblin.

Madison pojawił się na polskim rynku nieruchomości w 2018 roku, dzięki nabyciu 50 proc. udziałów w biurowcu Warsaw Spire. Nabycie pakietu kontrolnego 65,99% udziałów w Capital Park SA., dojdzie do skutku jeśli m.in. uzyskana zostanie zgoda Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Po zakończeniu transakcji Patron Capital Partners zatrzyma mniejszościowy pakiet udziałów w Grupie razem z pozostałymi, obecnymi akcjonariuszami Spółki.

Rozpoczęcie współpracy z Patron Capital Partners było kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy i dało nam niesamowite możliwości. Dzięki doskonałemu zrozumieniu naszej strategii i wsparciu, które otrzymaliśmy, zbudowaliśmy najwyższej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnych aktywów biurowych i handlowych klasy A, w tym przede wszystkim Eurocentrum Office Complex, Royal Wilanów oraz prowadzonej aktualnie rewitalizacji dawnej fabryki Norblina, która jest naszą największą i najbardziej prestiżową inwestycją
powiedział: Jan Motz, założyciel i prezes zarządu Grupy Capital Park

Rewitalizacja terenów należących do dawnej fabryki Norblin, Bracia Buch i T. Werner to obecnie flagowa inwestycja Capital Park. 2-hektarowa działka zlokalizowana jest na warszawskiej Woli pomiędzy ulicami Prostą, Łucką i Żelazną.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.