Nowe poziomy biurowca Vector+ w Warszawie

2018.01.25

Na przełomie czerwca i lipca br., biurowiec Vector+ w Warszawie osiągnąć ma swoją docelową wysokość, czyli 54 metry. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2019 roku.

Obecnie na terenie inwestycji Vector+ trwają prace związane z ukończeniem stropu nad pierwszym piętrem. Do budowy jednego poziomu biurowca zużywanych jest 72 tony stali zbrojeniowej i 614 m3 betonu.

Vector+ to nowoczesny budynek biurowy, który zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej na warszawskiej Woli. Biurowiec składał się będzie z dwóch wież - wyższa będzie się wznosiła na wysokość 54 metrów, czyli 15 kondygnacji. Pod budynkiem znajdzie się trzypoziomowy parking samochodowy na niecałe 200 stanowisk.

Ukończenie pierwszej, najwyższej kondygnacji zajęło 2 tygodnie, co oznacza, że prace idą zgodnie z harmonogramem pomimo nasilenia zimy. Najtrudniejszy, podziemny etap jest już za nami, a Vector+ pnie się do góry z każdym dniem

- komentuje Paweł Bujski, Prezes Zarządu City Level, inwestora projektu.

Biurowiec dostarczy na warszawski rynek ponad 13 500 mkw. powierzchni biurowo-handlowej o najwyższym standardzie. Inwestycja posiada certyfikat BREEAM oraz liczne udogodnienia, w tym m.in. przestrzeń relaksacyjną na ogólnodostępnym tarasie czy szatnie z prysznicami dla rowerzystów.

Inwestorem Vector+ jest spółka City Level. Generalny wykonawca to firma MALBUD1. Komercjalizacją biurowca zajmuje się firma Colliers International. Projekt architektoniczny Vector+ powstał w pracowni JSK Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Vector+, JSK Architekci, Colliers International Poland, Mal-Bud-1

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.