Nexity: nowy etap MY Bemowo, początek budowy w Ursusie i start sprzedaży na Ursynowie

2017.11.23

Nexity Polska przyspiesza i wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w Warszawie. Od początku 2017 roku deweloper rozpoczął dwie nowe realizacje oraz kolejne etapy inwestycji na Woli i Bemowie. W planach spółki są już następne projekty - nie tylko w aglomeracji warszawskiej.

Nexity, deweloper o francuskich korzeniach, działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, nie zwalnia tempa i zgodnie z przyjętą strategią wprowadza do sprzedaży kolejne projekty. W roku ubiegłym spółka sprzedała 350 mieszkań i szacuje, że na koniec 2017 roku wskaźnik ten utrzyma się na takim samym lub nieco wyższym poziomie.

Nexity rozpoczęło budowę kolejnego etapu inwestycji przy Batalionów Chłopskich 79. Osiedle MY Bemowo 3 będą tworzyły 124 mieszkania rozmieszczone na 6 kondygnacjach jednego budynku. Mieszkania będą miały od jednego do czterech pokoi. Zajmą powierzchnię od 30 do 95 mkw. Każde z nich będzie wyposażone w balkon lub przestrzenny taras. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki.

Poza MY Bemowo, aktualnie Nexity prowadzi kilka innych projektów mieszkaniowych na rynku warszawskim. W ostatnim czasie deweloper pokazał nową inwestycję LifeTown przy ulicy Kłobuckiej 6 z prywatnym jeziorem. Jej inauguracja miała miejsce podczas minionego weekendu. Akcja zaowocowała rekordowymi wynikami: w ciągu 3 dni sprzedano aż 81mieszkań.

Z kolei w inwestycji NextUrsus przy ul. Posag 7 Panien 16 właśnie rozpoczęła się budowa I. etapu osiedla. Generalnym wykonawcą projektu została białostocka spóła EKOSystem. Docelowo w Ursusie zostanie wybudowanych 14 budynków, w których łącznie znajdzie się ok. 1500 mieszkań, każde wyposażone w balkon. W pierwszym etapie powstanie ok. 130 lokali o powierzchni od 28 do 70 mkw.

Obecnie deweloper oferuje mieszkania w inwestycji NextUrsus w promocyjnej cenie - 5800 zł/mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.