Budynek Energy kolejnym etapem inwestycji Next Ursus w Warszawie


2022.06.01
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Inwestycja Nexity Polska na warszawskim Ursusie powiększy się o kolejny budynek. Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z budynku Energy.

Next Ursus to obecnie największa powstająca inwestycja firmy Nexity Polska. Osiedle w warszawskim Ursusie składało się będzie docelowo z czternastu budynków wielorodzinnych. Pięć z nich zostało już zamieszkanych, a kolejne dwa zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku.

Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z budynku Energy, w którym powstaną 133 lokale o zróżnicowanych metrażach od 29 do 96 metrów kwadratowych. W części podziemnej udostępnione zostaną miejsca parkingowe z boksami lokatorskimi.

Na terenie osiedla Next Ursus już znajdują się place zabaw, fotowoltaiczne ławki czy podświetlana fontanna. O jakości powietrza informuje zainstalowany na terenie słupek ze specjalnymi czujnikami. W centralnej części inwestycji powstanie jeszcze siłownia plenerowa, boisko do siatkówki oraz kolejne place zabaw dla dzieci. Na osiedlu funkcjonuje już także wiele lokalnych biznesów, kwiaciarnia, piekarnie, kilka małych restauracji, sklep typu convenience oraz spora liczba lokali świadczących usługi dbania o urodę.

Inwestycja powstaje w formule Nexity Construction Management, w ramach której firma przejęła obowiązki generalnego wykonawcy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.