Harmony i Adventure - nowe budynki na osiedlu w warszawskiej dzielnicy Ursus


2021.07.22
Autor: Urbanity.pl
Nexity Polska uruchomiła sprzedaż nowego etapu inwestycji Next Ursus pomiędzy ulicami Posag 7 Panien, Edwarda Habicha oraz Kompanii AK Goplana w Ursusie.

Osiedle Next Ursus w Warszawie docelowo składało się będzie z 14 budynków wielorodzinnych oraz rozległej strefy rekreacyjnej. Deweloper wprowadził właśnie do oferty nowy etap inwestycji.

W kolejnej fazie warszawskiego projektu powstaną dwa nowe budynki - Osiedle Next Ursus. Łącznie w tej części inwestycji zaplanowano 238 mieszkań. W pierwszym z oddanych do sprzedaży budynków – Adventure, mieściło się będzie 118 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 62 mkw. Z kolei Harmony zaoferuje 120 mieszkań, których powierzchnia kształtowała się będzie od 31 do 77 mkw.

Do wszystkich mieszkań na piętrze przynależeć będzie balkon lub loggia, natomiast do lokali na parterze prywatne ogródki. Nowe bloki posiadają również parkingi podziemne z miejscem na boksy lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe. W parterach powstaną lokale usługowe.

Przyszli mieszkańcy osiedla w Ursusie będą mogli korzystać m.in. z boiska do siatkówki, placów zabaw, siłowni plenerowej, stacji do ładowania aut elektrycznych czy stojaków na rowery.

Budowę osiedla Next Ursus począwszy od drugiego etapu inwestycji Nexity realizuje w formule Nexity Construction Management, przejmując tym samym obowiązki generalnego wykonawcy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.