New Work wynajmuje biura w Wola Retro w Warszawie

2018.10.15

Ponad 2 000 mkw. zajmie węgierski operator biur serwisowych i wirtualnych oraz sal konferencyjnych w powstającym biurowcu Wola Retro na Woli. Inwestycja należy do LC Corp.

Firma New Work wynajmując 2 160 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Wola Retro, stworzy 180 stanowisk do pracy wraz z zapleczem konferencyjnym. Węgierski operator biur serwisowych i wirtualnych oferuje swoim najemcom kompleksowo wyposażone biura, zapewniając przy tym obsługę techniczną i pełną administrację.

Biura dostępne będą w Wola Retro od września 2019 roku, czyli na dwa miesiące po oddaniu inwestycji do użytku. Będzie to trzecia lokalizacja New Work w Warszawie po Wilanów Office Park i Mazowieckiej 2, dzięki czemu powiększona zostanie przestrzeń robocza w stolicy do około 8 000 mkw. Celem firmy jest zwiększenie jej do 12 000 mkw. do końca roku.

Transakcja była koordynowana przez pośrednika Biuro Na Miarę.

Kompleks Wola Retro to dwa biurowce klasy A o wysokości 9 i 14 kondygnacji. Łącznie inwestycja zaoferuje ponad 24 000 mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 50 proc. zostało już skomercjalizowane.

Autorami projektu modernizacji istniejącego budynku i budowy dwóch przylegających obiektów są architekci z biura projektowego Kuryłowicz & Associates: prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wola Retro, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Develia

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.