Na Woli powstanie budynek biurowy od Satoria Group

2015.07.13

Spółka Satoria Group przygotowuje się do budowy nowego warszawskiego biurowca, który powstanie przy ulicy Erazma Ciołka 12A na Woli. Na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację obiektu wybrano firmę Walter Herz.

Biurowiec C 12 A będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem biurowym o powierzchni prawie 9 tys. mkw. Biura będą miały standard techniczny klasy B+. Dodatkowo powstanie także podziemny parking samochodowy na 110 miejsc oraz 20 miejsc dla rowerów. Budynek powstanie w sąsiedztwie ośmiu pozostałych biurowców spółki Satoria, które położone są wzdłuż ulicy Erazma Ciołka i oferują łącznie ponad 20 000 m kw. powierzchni biurowej.

Projekt architektoniczny został przygotowany przez szczecińską pracownię architektoniczną Portal-PP. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się na przełomie 2015 i 2016 roku. Inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Nowy warszawski biurowiec na Woli będzie oferował biura w standardzie klasy B+ w układach gabinetowych oraz w układzie open space. Budynek będzie posiadał udogodnienia dla osób dojeżdżających do pracy rowerami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.