West 4 Business Hub nową centralą dla producenta urządzenia Thermomix


2022.05.31
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Międzynarodowy dystrybutor wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego zmienił swoją wrocławską siedzibę. Firma Vorwerk Polska wybrała biurowiec West 4 Business Hub, który zlokalizowany jest w północno-zachodniej części stolicy Dolnego Śląska.

Na Ostatnim groszu we Wrocławiu mieści się nowa siedziba główna firmy Vorwerk Polska, która swoją działalność rozpoczęła w 1883 roku w Wuppertalu w Niemczech. Międzynarodowy dystrybutor wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego działa w ponad 70 krajach na świecie, a w Polsce obecny jest od 1995 roku. Obecnie firma posiada milion klientów, a jej flagowym produktem jest urządzenie Thermomix®.

Nowa centrala Vorwerk Polska mieści się obecnie w biurowcu West 4 Business Hub w północno-zachodniej części Wrocławia. Firma wynajęła ponad 1 900 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W poszukiwaniu lokalizacji i procesie relokacji biura spółce doradzała firma Walter Herz.

West 4 Business Hub to nowoczesny kompleks biurowców o najwyższym standardzie technicznym klasy A, który docelowo dostarczy na wrocławski rynek biurowy 72 000 mkw. W 2020 roku oddano do użytku pierwszy z biurowców, który oferuje ponad 15 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.