Nowe biuro Sii Polska w pierwszym biurowcu West 4 Business Hub


2020.06.03
Autor: Urbanity.pl
Nową siedzibą jednego z największych pracodawców w polskiej branży IT został wrocławski kompleks West 4 Business Hub, którego inwestorem jest Echo Investment.

Najszybciej rozwijający się dostawca usług IT, inżynieryjnych i BPO w Polsce – Sii Polska – zmienia swoje biuro. W sierpniu br., nową siedzibą firmy stanie się kompleks West 4 Business Hub, który realizowany jest przez Echo Investment.

Sii Polska wynajęła 3 500 mkw. na jednej kondygnacji pierwszego biurowca West 4 Business Hub. Obecnie trwają już przygotowania nowej powierzchni dla najemcy. Postawione zostały ścianki działowe, zamontowana podłoga podniesiona. Aktualnie trwa montaż instalacji.

West 4 Business Hub powstaje na działce przy ulicy Na Ostatnim Groszu. Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w lutym 2019 roku, a w jego ramach powstanie biurowiec o powierzchni ponad 15 500 mkw. Projekt architektoniczny 5-kondygnacyjnego budynku przygotowała Pracownia Architektoniczna Maćków.

Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Fasada budynku jest niemalże gotowa, wykonano już 90 proc. elewacji. Wokół biurowca prowadzone są roboty drogowe, a wewnątrz trwają prace wykończeniowe. Biurowiec zostanie oddany do użytku w sierpniu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.