Gotowy I etap West 4 Business Hub we Wrocławiu


2020.09.16
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się realizacja pierwszego etapu kompleksu biurowego West 4 Business Hub, który firma Echo Investment realizuje wzdłuż ulicy Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu.

W ramach I etapu West 4 Business Hub powstał nowoczesny, 5-kondygnacyjny biurowiec, który oferuje 15 500 mkw. powierzchni do wynajęcia. Budynek dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie, a pracownicy Sii Polska, jako pierwsi wprowadzili się do swojej nowej, wrocławskiej siedziby.

Budowa pierwszego biurowca West 4 Business Hub rozpoczęła się w lutym 2019 roku. Budynek o białej elewacji oferuje biura w standardzie technicznym klasy A oraz przestrzeń handlowo-usługową.

Biurowiec stał się również siedzibą dla jednego z największych pracodawców w polskiej branży IT. Firma Sii Polska, która we Wrocławiu zatrudnia ponad 500 osób już przeniosła się do nowego biura. Specjaliści Sii mają do dyspozycji przestronne pokoje projektowe, liczne salki konferencyjne oraz wysokiej jakości część wspólną, gdzie oprócz pokojów rekreacyjnych pracownicy znajdą także jasną i otwartą na taras kuchnię z jadalnią. Wszystko to dostępne na jednym piętrze.

Docelowo West 4 Business Hub zaoferuje ponad 80 000 mkw. powierzchni najmu. Projekt architektoniczny to zasługa Pracowni Architektonicznej Maćków.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.