Na Bielanach w Warszawie wyrośnie budynek Linde Residence

2017.02.16

Bouygues Immobilier wprowadził do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach inwestycji Linde Residence na warszawskich Starych Bielanach. Deweloper zaznacza, że już na etapie przedsprzedaży połowa lokali znalazła swoich nabywców.

Linde Residence będzie kameralnym 4-piętrowym budynkiem mieszkalnym z 45 mieszkaniami o powierzchni od 31 do nawet 116 metrów kwadratowych. Inwestycja powstanie na warszawskich Starych Bielanach, a sam budynek będzie miał formę nowoczesnej willi z półotwartym, zielonym dziedzińcem.

Pod obiektem zaplanowano podziemną halę garażową na 55 miejsc postojowych, a na parterze znajdzie się reprezentacyjne lobby.

Przyszli mieszkańcy Linde Residence będą mogli korzystać z wielu inteligentnych systemów mieszkaniowych. Lokatorzy będą mogli za pomocą smartfonów ustawić temperaturę w mieszkaniu jeszcze przed powrotem do domu, czy też sprawdzić podłączenie sprzętów elektronicznych do prądu.

Inteligentny system mieszkaniowy pozwoli również zaoszczędzić nawet do 30 proc. energii elektrycznej i cieplnej w skali roku.

Deweloperem projektu Linde Residence jest firma Bouygues Immobilier. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na przyszły rok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.