Londyńska firma wynajmuje biuro w wieżowcu Varso Tower


2023.05.22
Autor: Piotr Maślak
Posiadają biura w 37 krajach na 6 kontynentach i wkrótce wprowadzą się do najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej. Nowym najemcą Varso Tower została firma PageGroup z Londynu, która jest liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji.

Grono najemców wieżowca Varso Tower w centrum Warszawy poszerzyło się o międzynarodową firmę, która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni pracy. PageGroup (obejmującą marki Michael Page oraz Page Executive) zajmie prawie 1 400 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na 10 piętrze biurowca. Otwarcie polskiego biura nastąpi w lipcu br. Najemcę w transakcji reprezentowali doradcy Colliers.

PageGroup to lider w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Firma powstała w 1976 roku w Londynie i obecnie posiada biura w 37 krajach na 6 kontynentach. W skład grupy wchodzą w Polsce: Michael Page, rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący osób na najwyższe stanowiska zarządzające (C-level).

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie ze względu na dynamiczny rozwój PageGroup. Zależało nam na nowoczesnym, wysokiej klasy budynku w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Dlatego wybraliśmy Varso Tower, wielofunkcyjny obiekt zaprojektowany w myśl zasad zrównoważonego rozwoju, który idealnie wpisuje się w tkankę miejską. Jestem pewien, że w nowym biurze, dostosowanym do potrzeb pracowników i sprzyjającym efektywnej współpracy, nasz zespół dalej będzie się skutecznie rozwijał
powiedział: Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland

Varso Tower stanowi część kompleksu mixed-use Varso Place, który oferuje biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy. Inwestycja zaprojektowana została przez uznaną pracownię Foster + Partners i obecnie to najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej. Kompleks zlokalizowany jest w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Dworca Centralnego. Do grona najemców należą m.in. dostawca usług chmurowych Box, kancelarie prawne CMS oraz Greenberg Traurig, dostawca oprogramowania SAP, poufny najemca z branży odzieżowej oraz firma Transition Technologies MS. Na parterze funkcjonuje kawiarnia Green Caffè Nero.

Komentarze


  • All
    Gość
    2023-05-24 23:23:42
    Postawili na końcu szpilkę i szczycą się, że jest najwyższy w Europie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.