Londyńska 5 na Saskiej Kępie zakończona


2016.04.12
Autor: Urbanity.pl
Została ukończona budowa Apartamentów Londyńska 5 na Saskiej Kępie. Za inwestycję odpowiedzialny jest deweloper Yareal Polska. Generalnym wykonawcą była firma Kalter.

Londyńska 5 to kolejny zakończony sukcesem projekt mieszkaniowy, o który powiększyło się portfolio Yareal. Firma uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a do mieszkań wprowadzają się pierwsi mieszkańcy.

Inwestycja to kameralny trzypiętrowy budynek z 27 apartamentami o zróżnicowanej wielkości od 35 m2 do 165 m2, w tym dwa penthousy z tarasami na ostatniej kondygnacji. Wysokość mieszkań waha się od 3 do 3,30 metra. Mieszkania na parterze mają własne ogródki, których wielkość sięga do 360 m2.

Obecnie pozostały do wyboru trzy apartamenty. Dwa z nich na parterze z własnymi ogródkami: pierwszy 1-pokojowy i drugi 2-pokojowy, gotowy do zamieszkania, w pełni urządzony i umeblowany jako apartament pokazowy. Na ostatniej kondygnacji znajduje się wyjątkowy penthouse o powierzchni 165 m2, z dwoma tarasami - większym, blisko 50 m2 z ekspozycją południowo-zachodnią, i drugim przy głównej sypialni.

Obecnie Yareal przygotowuje kolejne wysokiej jakości projekty zarówno w centrum Warszawy, jak i w innych dzielnicach.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.