Kolejne umowy najmu w warszawskim biurowcu Postępu 14

2015.09.16

Podpisane zostały dwie kolejne umowy najmu na powierzchnię handlowo-usługową w niedawno oddanym biurowcu przy ulicy Postępu 14 w Warszawie. Właściciel obiektu - HB Reavis Poland - podpisał umowy najmu z siecią Rossmann oraz z kantyną Connect.

Drogeria Rossmann wynajęła lokal o powierzchni 476 metrów kwadratowych na parterze budynku, od strony ulicy Marynarskiej. W listopadzie do grona najemców biurowca Postępu 14 dołączy kantyna Connect, która zajmie 426 mkw., na parterze od strony wewnętrznego dziedzińca. Będzie można w kantynie zjeść śniadanie, przekąski oraz obiady. Lokal dostępny będzie zarówno dla pracowników biurowca, jak i dla wszystkich okolicznych mieszkańców.

Budowa warszawskiego biurowca rozpoczęła się w listopadzie 2013 roku, a parę tygodni temu został oddany do użytku. Budynek oferuje około 34 tys. mkw. powierzchni biurowej w najwyższym standardzie klasy A. Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada pracownia HRA Architekci, a właścicielem obiektu jest słowacka firma HB Reavis.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.