AstraZeneca przedłuża i dobiera w biurowcu Postępu 14

2017.03.29

Firma farmaceutyczna AstraZeneca przedłużyła umowę najmu niecałych 7 000 metrów kwadratowych oraz dobrała kolejne 6 200 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku przy ulicy Postępu 14. W procesie negocjowania warunków umowy, najemce reprezentowała agencja doradcza JLL.

AstraZeneca to obecnie jedna z największych na świecie firm farmaceutycznych, która w Polsce obecna jest od 25 lat. Spółka obecnie skupia swoją działalność na odkrywaniu i wprowadzaniu na rynek leków z obszaru onkologii, pulmonologii, kardiologii i diabetologii. Firma zatrudnia w naszym kraju ponad 700 pracowników.

Dwa lata temu, właściciele firmy zdecydowali się przenieść swoją siedzibę do biurowca Postępu 14, gdzie wynajęła prawie 7 000 mkw. Teraz spółka zdecydowała się przedłużyć umowę i dobrać kolejne 6 200 mkw. powierzchni biurowej.

Budynek biurowy Postępu 14 dysponuje powierzchnią na poziomie 34 500 mkw., rozplanowaną na dziesięciu kondygnacjach. Biurowiec, który posiada certyfikat BREEAM Final na poziomie Excellent, znajduje się u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu na warszawskim Mokotowie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.