Nowi najemcy w warszawskich biurowcach HB Reavis


2016.02.11
Autor: Urbanity.pl
Fitness klub popularnej sieci Zdrofit, Ikano Bank, sklep spożywczy Carrefour Express i piekarnia Gorąco Polecam Nowakowski - to kolejni najemcy powierzchni handlowo-usługowo-biurowej, którzy wprowadzą się do warszawskiego kompleksu biurowego Gdański Business Center II oraz biurowca Postępu 14.

Spółka HB Reavis podpisała umowę najmu na powierzchnię handlowo-usługowe w kompleksie Gdański Business Center II z klubem fitness sieci Zdrofit, z kolei do oddanego już w sierpniu biurowca Postępu 14 niebawem wprowadzą się Ikano Bank, sklep spożywczy Carrefour Express i piekarnia Gorąco Polecam Nowakowski.

Siłownia Zdrofit dostępna będzie w przynależącym do Gdański Business Center II budynku D, który zostanie oddany do użytku w drugim kwartale bieżącego roku i zajmie ponad 1 500 m kw. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza CBRE.

Gdański Business Center będzie miał docelowo prawie 100 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleks znajduje się u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej.

Z kolei w biurowcu Postępu 14, wkrótce otwarte zostaną piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam Nowakowski oraz sklep spożywczy Carrefour Express. Oba lokale znajdują się na parterze obiektu i zajmą po 100 mkw. W maju br., do obiektu wprowadzi się również Ikano Bank AB, który mieścił się będzie w lokalu o powierzchni prawie 500 mkw. na szóstym piętrze. W procesie negocjacji firmie doradzali eksperci z warszawskiego Działu Reprezentacji Najemcy międzynarodowej firmy Knight Frank.

Biurowiec Postępu 14 oddany został do użytku w sierpniu 2015 roku i dysponuje powierzchnią wynoszącą prawie 35 tys. mkw.

Inne wiadomości o Postępu 14, Gdański Business Center II, Knight Frank, HB Reavis Poland

Komentarze


  • oszukany
    Gość
    2017-09-01 22:14:12
    OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.