Klub fitness w budynku Spektrum Tower

2015.06.11

W warszawskim wieżowcu Spektrum Tower, swój nowy lokal otworzyła sieć klubów fitness - CityFit. Nowy najemca zajął prawie 3 tys. mkw., na dwóch pierwszych piętrach budynków. Jest to obecnie największy pod względem zajmowanej powierzchni klub fitness w stolicy.

Klub CityFit dostępny jest przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu, przez co posiada niezależne wejście. Oficjalne otwarcie nowego lokalu miało miejsce 2 czerwca bieżącego roku i jest to pierwszy budynek tej sieci w Warszawie, a drugi w całej Polsce.

Spektrum Tower jest 122-metrowym budynkiem biurowym o powierzchni ponad 28 tys. mkw. o najwyższym standardzie klasy A. Całość rozlokowana jest na 90 kondygnacjach, przy czym od 80 metrów wzwyż mieszczą się lokale biurowe, poniżej znajdują się pomieszczenia o przeznaczeniu handlowo-usługowym, w tym m.in. restauracja, kawiarnia oraz strefa fitenss.

Wieżowiec położony jest na działce przy ulicy Twardej 18. Dla zmotoryzowanych budynek oferuje 314 miejsc parkingowych, znajdujących się w podziemnej hali garażowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.