Amerykańska Izba Handlowa w Polsce na dłużej w Spektrum Tower

2020.04.27

Obchodząca w tym roku jubileusz trzydziestolecia działalności w Polsce, Amerykańska Izba Handlowa zdecydowała się renegocjować umowę najmu powierzchni biurowej w budynku wysokościowym Spektrum Tower.

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce zakończyła proces renegocjacji umowy najmu w warszawskim biurowcu Spektrum Tower, który należy do czołowego inwestora biurowego w regionie CEE - Globalworth.

W negocjacjach z właścicielem biurowca, najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce (AmCham), która założona została w 1990 roku jest wiodącą organizacją inwestorów zagranicznych w naszym kraju. Celem Izby jest popieranie i promowanie amerykańskich inwestycji i handlu, wspieranie polskiego rozwoju gospodarczego i działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego w Polsce.

Spektrum Tower to wieżowiec zlokalizowany przy ulicy Twardej 18, tuż przy alei Jana Pawła II i Ronda ONZ w Warszawie. Biurowiec liczy 32 kondygnacje i oferuje ponad 32 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Zmotoryzowani mogą korzystać z podziemnego parkingu samochodowego na 318 stanowisk.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.