Kantar w Centrum Praskim Koneser w Warszawie

2017.05.30

Firmy, które wchodzą w skład największej na świecie grupy zajmującej się dostarczaniem informacji i doradztwem marketingowym wynajęły niecałe 5 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w warszawskiej inwestycji Centrum Praskie Koneser.

Centrum Praskie Koneser to wielofunkcyjny warszawski projekt, który dostarczy na stołeczny rynek 25 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Biura będą mieściły się zarówno w postindustrialnych, jak i w nowo wznoszonych budynkach.

Obecnie poziom komercjalizacji inwestycji, na prawie rok przed oddaniem do użytku, wynosi 75 proc. Wśród największych nowych najemców Centrum Praskie Koneser są Kantar Millward Brown i Kantar TNS, które zajmują się dostarczaniem informacji i doradztwem marketingowym. Obie firmy wynajęły 4 900 mkw. powierzchni biurowej w nowym budynku O. Pracownicy globalnego holdingu WPP wprowadzą się do obiektu w maju 2018 roku.

Wśród pozostałych najemców kompleksu są takie firmy jak: Atende S.A., Clico, Campus Warsaw - inicjatywę Google dedykowaną start-upom - Dago Centrum, Energy Solution, Grupę Ogilvy i RK Legal.

Centrum Praskie Koneser jest miejskim centrum lifestyle, wprowadzającym nowe funkcje do dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. W ramach kompleksu otwarty zostanie pierwszy w Polsce hotel Moxy oraz pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • makler
    Gość
    2017-06-27 18:12:26
    Jak widać biznes zakwitnie za jakiś czas na Pradze i to dzięki mądrej rewitalizacji w samym jej centrum. Z niecierpliwością czekam na zakończenie wszystkich prac i otwarcie placówek bo według mnie to będzie motor do kolejnych wielkich zmian na prawej stronie Wisły. Wielkich jak w ostatnich czasach wybudowanie stadionu czy 2 linii metra.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.