Grupa Warszawa otworzy restaurację w Centrum Praskim Koneser

2017.05.11

W 2018 roku otwarty zostanie w Centrum Praskim Koneser wielopoziomową restaurację Warszawa z klubem i barem. Inwestycja, która powstaje na warszawskiej Pradze to wspólny projekt realizowany przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.

W kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej w powstaje wielofunkcyjne centrum lifestylowe - Centrum Praskie Koneser. Po rewitalizacji dawna Warszawska Wytwórnia Wódek ma tętnić życiem, oferując szeroką ofertę handlowo-usługową. 30% z 21 800 mkw. powierzchni handlowej zajmą lokale gastronomiczne, serwujące dania z różnych kuchni świata oraz kawiarnie i kluby.

Do grona najemców części gastronomiczno-usługowej kompleksu dołączyła Grupa Warszawa. Na powierzchni 580 mkw. planowane jest otwarcie w budynku G wielopoziomowej restauracji z klubem i barem.

Grupa Warszawa założona jest przez - Norberta Redkie, Bartłomieja Kraciuka oraz Huberta Karsza. Warszawiacy kojarzą restaurację z oryginalnych konceptów kulturalno-gastronomicznych. Swój pierwszy lokal Warszawa Powiśle Grupa Warszawa otworzyła w 2008 roku.

Otwarcie restauracji w Centrum Praskim Koneser nastąpi w przyszłym roku.

Wśród pozostałych najemców inwestycji znajdą się m.in. klub fitness Zdrofit, Centrum Medyczne Damian, Hop-Chop Barber Shop, pralnia Electrolux, księgarnia Świat Książki, a także restauracje Bombaj Masala, Hana Sushi i Etno Cafe.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Praskie Koneser, Liebrecht & wooD Polska, BBI Development NFI

Komentarze


 • smakosz
  Gość
  2017-05-28 12:21:47
  Fajnie że Koneser będzie miejscem tak bogatym w różne oferty. Już teraz czytając o tym kto wynajmuje tam przestrzeń cieknie mi ślinka. Wiele osób kojarzy to miejsce bardzo miło i wie jak ważny bł on kiedyś dla stolicy, czuję że nadchodzą czasy w których może stać się znów wizytówką Pragi i całej Warszawy.

 • Jarząbek
  Gość
  2018-06-08 04:20:10
  łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.