Gotowy jest budynek C kompleksu Gdański Business Center w Warszawie

2016.01.11

W Warszawie, przy ulicy Inlanckiej oddany został do użytku budynek C, wchodzący w skład drugiego etapu inwestycji Gdański Business Center. Inwestorem biurowca, który jest wynajęty w 77 proc. jest firma HB Reavis.

Budynek C kompleksu Gdański Business Center to 22 700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Obiekt ma 9 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne i wynajęty już został w 77 proc. Biurowiec spełnia wymogi międzynarodowego certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Excellent. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking samochodowy podziemny i naziemny, w którym znajdują się łącznie 292 miejsca.

Budynek C warszawskiego kompleksu udało się wybudować cztery miesiące przed planowanym terminem. Jest to trzeci z czterech obiektów jakie powstaną w ramach kompleksu Gdański Business Center. Oddanie do użytku całej inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2016 roku.

Wokół kompleksu powstaje również ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna, a na parterach wszystkich budynków biurowych mieszczą się kawiarnie i restauracje.

Budowa drugiego etapu inwestycji ruszyła w lipcu 2014 roku. Łączna powierzchnia najmu w obiektach C i D wyniesie 52 500 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.