Amerykańska korporacja w kompleksie Gdański Business Center I

2015.04.20

Polski oddział amerykańskiej korporacji EMC Computer Systems podpisał umowę najmu w warszawskim budynku biurowym Gdański Business Center I. Firma swoje biuro otworzy z początkiem lipca i zajmie 1000 mkw. na ósmym piętrze obiektu A. Właścicielem biurowca jest HB Reavis.

Nowy najemca - EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. - należy do globalnego lidera umożliwiającego przedsiębiorstwom oraz dostawcom usług internetowych i telekomunikacyjnych przekształcenie procesów biznesowych w model usługowy, firmy EMC Corporation.

Od początku 2015 roku podpisane zostały umowy z najemcami na łączną powierzchnię ponad 6,8 tys. mkw. Wśród firmy, które znajdują się w warszawskim kompleksie należą m.in. WebInterpret, Solid Logistics i Ove Arup & Partners.

Gdański Business Center I to budynek biurowy, który został oddany do użytku w połowie ubiegłego roku. Inwestycja mieści się na Muranowie w Warszawie, a obecnie w budowie są kolejne dwa biurowce, których budowa zakończona zostanie w I kwartale 2016 roku. Docelowo cały kompleks Gdański Business Center będzie dysponował powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 98 tys. mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.