Gdański Business Center II z pierwszym najemcą

2015.07.02

Pierwszym najemcą powstającego w Warszawie kompleksu biurowego Gdański Business Center II został Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Podmiot reprezentowany przez agencję BNP Paribas Real Estate Poland wynajął w dwóch budynkach biurowych ponad 4,1 tys. mkw. Inwestorem kompleksu jest spółka HB Reavis.

W nowo wynajętej powierzchni zostanie otwarte m.in. centrum kontaktu, dział windykacji oraz dział decyzji kredytowych. Pierwsi pracownicy banku pojawią się w kompleksie w połowie grudnia tego roku. Na trzeciej kondygnacji budynku C, najemca zajmie ponad 2,6 tys. mkw., natomiast w budynku D powierzchnia banku wyniesie 1,5 tys. mkw. Tam przeprowadzka rozpocznie się w marcu 2017 roku.

Gdański Business Center II to dwa budynki biurowe o wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji, które będą miały łączną powierzchnię najmu o najwyższym standardzie klasy A wynoszącą 51,8 tys. mkw.

Zakończenie budowy budynku C zaplanowano na koniec bieżącego roku, a budynku D na pierwszy kwartał 2016 roku. Pierwszy etap inwestycji został oddany do użytku w 2014 roku i jest skomercjalizowany w ponad 80 proc. Docelowo obie fazy projektu dostarczą na warszawski rynek ponad 99 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.